Tongxiang Skyfine Хардвер копродукции, Ltd (порано позната како: Tongxiang Chongfu Tianli Метал Mesh Фабрика е основана во 1997 година), во 2008 година го промени своето име: Tongxiang Tianjia метални производи копродукции, ООД. Компанијата е лоцирана во Xinqiao Село, Chongfu Таун, Tongxiang. Тоа зафаќа површина од над 13.000 квадратни метри, изградба површина од над 9000 метри квадратни. Нашата компанија е опремен со напредни автоматско производство и тестирање на опрема. По неколку години напори, компанијата разви во еден од водечките во областа на производители и извозници се заклучува. Имаме независни правата на увоз и извоз, и усвои ISO9001: 2008, ISO14001: 2004, OHSAS18001: 1999, CE сертификација, итн