Tongxiang SKYFINE Hardware Co, Ltd (i njohur më parë si: Tongxiang Chongfu Tianli Metal Mesh Fabrika u themelua në vitin 1997), në vitin 2008 ndryshoi emrin e saj për të: Tongxiang Tianjia Metal Produkte Co, Ltd. Kompania është e vendosur në Xinqiao Village, Chongfu Town, Tongxiang. Ajo mbulon një sipërfaqe prej më shumë se 13.000 metra katrorë, sipërfaqe prej më shumë se 9000 metra katrorë ndërtimin. Kompania jonë është e pajisur me prodhimin dhe testimin e pajisjeve të avancuara automatike. Pas viteve të përpjekjeve, kompania ka zhvilluar në një udhëheqës në fushën e flokët prodhuesit dhe eksportuesit. Ne kemi importit dhe eksportit të pavarur dhe të drejtat, dhe miratoi ISO9001: 2008, ISO14001: 2004, OHSAS18001: 1999, CE certifikimit, etj