за нас

     Tongxiang Skyfine Хардвер копродукции, Ltd  (порано позната како: Tongxiang Chongfu Tianli Метал Mesh Фабрика е основана во 1997 година), во 2008 година го промени своето име: Tongxiang Tianjia метални производи копродукции, ООД. Компанијата е лоцирана во Xinqiao Село, Chongfu Таун, Tongxiang. Тоа зафаќа површина од над 13.000 квадратни метри, изградба површина од над 9000 метри квадратни. Нашата компанија е опремен со напредни автоматско производство и тестирање на опрема. По неколку години напори, компанијата разви во еден од водечките во областа на производители и извозници се заклучува. Имаме независни правата на увоз и извоз, и усвои ISO9001: 2008, ISO14001: 2004, OHSAS18001: 1999, CE сертификација, итн
      Низ речиси 20 години напорна работа и континуирани напори, компанијата стана професионален производител во областа на заклучување.

      Компанијата е специјализирана за производство и развој на различни брави производи, главно, вклучуваат: заклучување жица, заклучување на мулти-слој, без јадро (жолчката) мулти-слој брави, да ги заклучуваат, лозинка за заклучување илјади слој, водоотпорен илјади слој круг колачи, заклучување на бакар правоаголник клуч активирањето брави, лозинка за заклучување активирањето, да ги заклучуваат, бакар катанец. Ние, исто така, може да се изменуваат во согласност со барањата на брави на клиентите. Добредојдовте клиенти доаѓаат да се консултираат и да преговараат за бизнис!

      Значи во текот на годините, претпријатија преку тешко вештини, внимателно управување, постојано на производ иновации, компанијата има развиено во технологија базирана на индустријата за заклучување претпријатие систем има одреден ниво. Со професионален и префинетост на иновации политика за квалитет, науката и технологијата, постојан развој на претпријатието бизнис филозофијата, компанијата го освои признание и пофалби од домашни и странски купувачи.

      Ние сме секогаш подобрување на нашето работење и управување, со цел да се задоволат различните потреби на клиентите. Ние сме добро подготвени, нека докаже нашиот углед и професионални вештини. Добредојде на нови и стари клиенти да се распрашува и патувања областа!