Rreth nesh

     Tongxiang SKYFINE Hardware Co, Ltd  (i njohur më parë si: Tongxiang Chongfu Tianli Metal Mesh Fabrika u themelua në vitin 1997), në vitin 2008 ndryshoi emrin e saj për të: Tongxiang Tianjia Metal Produkte Co, Ltd. Kompania është e vendosur në Xinqiao Village, Chongfu Town, Tongxiang. Ajo mbulon një sipërfaqe prej më shumë se 13.000 metra katrorë, sipërfaqe prej më shumë se 9000 metra katrorë ndërtimin. Kompania jonë është e pajisur me prodhimin dhe testimin e pajisjeve të avancuara automatike. Pas viteve të përpjekjeve, kompania ka zhvilluar në një udhëheqës në fushën e flokët prodhuesit dhe eksportuesit. Ne kemi importit dhe eksportit të pavarur dhe të drejtat, dhe miratoi ISO9001: 2008, ISO14001: 2004, OHSAS18001: 1999, CE certifikimit, etj
      Përmes gati 20 vjet punë e vështirë dhe përpjekjeve të vazhdueshme, kompania ka bërë një prodhues profesional në fushën e të bllokohet.

      Kompania është e specializuar në prodhimin dhe zhvillimin e produkteve të ndryshme flokët, kryesisht përfshijnë: kyçjes së tela, kyçjes së multi-layer, asnjë core (bile) flokët multi-layer, lock, fjalëkalimi bllokohet mijë shtresë, ëmbëlsira papërshkueshëm nga uji mijë shtresë të rrumbullakëta, bllokohet bakrit drejtkëndësh flokët kyçe shkaktojë, bllokohet shkas fjalekalimin, bllokohet, dry bakri. Ne gjithashtu mund të personalizohet sipas kërkesave të konsumatorëve flokët. Mirëpritur klientët të vijnë për t'u konsultuar dhe për të negociuar të biznesit!

      Pra, me kalimin e viteve, ndërmarrjet përmes aftësive të vështirë, menaxhimin e kujdesshëm, vazhdimisht në risi produkt, kompania ka zhvilluar në një industrinë e teknologjisë me bazë bllokohet sistemi ndërmarrja ka një shkallë të caktuar. Me profesionale dhe përpunimin e politikave të cilësisë, shkencë dhe teknologji risi të, zhvillimi i qëndrueshëm i filozofisë së biznesit ndërmarrje, Kompania ka fituar njohjen dhe lavdërimin nga blerësit vendas dhe të huaj.

      Ne jemi gjithmonë të përmirësuar punën dhe menaxhimit tonë, në mënyrë që të plotësojnë nevojat e ndryshme të konsumatorëve. Ne kemi përgatitur mirë, le të provojnë reputacionin dhe profesionale tona aftësitë. Mirëpritur klientët e rinj dhe të vjetër për të kërkuar dhe udhëtime në terren!

More Information